Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kupono.cz dělá ženy šťastnými!

Kupono.cz dělá ženy šťastnými!

kupono.czŘíká se, že základem každého spokojeného partnerství je spokojená žena a nic ženu neudělá šťastnější, než když dobře vypadá a má hezky zařízenou domácnost, ve které se jí dobře žije se svoji rodinou. Aby ženy měly ze sebe dobrý pocit, tak velmi rádi nakupují a fintí se pro své milé. Stejně tak to je i se zařizováním domácnosti. Zatímco muži hledí spíše na praktičnost vybavení, tak ženy se věnují i estetickému výsledku. Dnes Vám proto představíme webovou stránku Kupono.cz, na které naleznete spoustu slevových kupónů a akcí, díky kterým ušetříte ať už při nákupu oblečení nebo výbavy do domácnosti!

Vnitřní pohodu nám zajistí hezká a příjemná domácnost

K tomu, aby byla žena opravdu šťastná, ji nepomůžou drahé dárky, ale jistota a důvěra, kterou pociťuje od svých přátel a rodiny. Takzvané teplo domácího krbu se opravdu výrazně odráží na náladě žen a přitom lze toto „teplo domácího krbu“ výrazně povzbudit tím, že si doma vytvoříte příjemné prostředí. Proto neváhejte a vyberte si hezké bytové doplňky i chutnou kávu v obchodě Tchibo. Navíc můžete při nákupu využít slevové kupóny Tchibo a ušetřit nějakou tu korunu.

Aby žena ženou byla…

Žijeme v době, kdy se hodně stírají rozdíly mezi ženami a muži. Přesto by žena neměla zapomenout, že není většího afrodiziaka pro muže, než ženskost! Půvabná žena, která o sobě ví, že vypadá dobře a vyzařuje z ní sebevědomí, je pro muže neodolatelné lákadlo.

Každá žena to má v sobě, akorát některé se to bojí ukázat navenek a potřebují trochu popostrčit a zvýšit sebevědomí. Tím prvním „kopancem“, který pomůže zvýšit ženě sebevědomí je kvalitní spodní prádlo, které ženě opravdu sedne a cítí se v něm dobře. Kvalitní prádlo seženete například v obchodu Astratex. Tak neváhejte a zkontrolujte, jestli nejsou náhodou aktuální nějaké slevové kupóny Astratex!

Když už jste si vybraly vhodné spodní prádlo, tak je na čase vybrat si i zbytek oblečení, které Vám pomůže stát se sebevědomou, dobře vypadající a cítící se ženou! Širokou nabídku oblečení a módních doplňků naleznete v oblíbeném obchodě Bonprix. Nezapomeňte při nákupu použít slevový kód Bonprix, abyste ušetřily například na boty. Při výběru bot nezapomínejte, že musí být pohodlné, jelikož není nic horšího, než když musíte dlouhou dobu být obuté v nepohodlných botách. Zároveň by však měly boty i dobře vypadat a vhodně doplňovat zbytek Vašeho oblečení. Praktičnost, pohodlnost i estetičnost splňují například boty od Bati. Před nákupem nezapomeňte zkontrolovat, jestli nejsou náhodou aktivní nějaké kódy slevových kupónů Baťa.

Tak a máme hotovo, nebo snad ne? Ne! Máme vybrané spodní prádlo, oblečení i boty, ale stále chybí ta pomyslná třešnička na dortu. Tou třešničkou je kosmetika a parfémy. Kvalitní kosmetiku a parfémy za rozumnou cenu naleznete v obchodě Krása. Při výběru však vždy pamatujte na to, že by jak kosmetika, tak parfém měl vždy pouze podtrhovat přirozenou krásu ženy a nikoliv ji změnit k nepoznání. Vždy pamatujte na heslo „aby žena ženou byla“! Kód slevového kupónu Krasa využijte při nákupu a získejte tak příjemný bonus v podobě slevy Vaší objednávky.

Další slevové kupóny a kódy do oblíbených obchodů naleznete na Kupono.cz.

Komerční článek


11.3.2015   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kupono.cz dělá ženy šťastnými!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 9.5.2019 21:55

Tyjo, tak o tomto jsem ještě neslyšela. Sama ale používám při nakupování na internetu dost podobný portál. Konkrétně mám na mysli tento: https://slevovykupon.net/ Je to víceméně to samé, jen výběr obchodů tam mají větší.

 
sharon
sharon - 11.3.2015 10:23

Linda: jistě , za mě taky.smajlik - 48...už mockrát se mi stalo že jsem měla na něco kupon a to stejné bylo jinde levnější a bez kuponu.......myslím zboží...smajlik - 26

 
Linda
Linda - 11.3.2015 9:54

sharon: hledala jsem nejakou wellness dovolenou na velikonoce a na slevovych portalech hafo, ale nelze je objednat z dk, tak co se mi libilo nejvic jsem kontaktovala primo hotel a ejhle cena stejna jako ve slevach a nebo trosku jinaci, ale po vysvetleni situace mi nabidli totez...takze za me slevovy portal smajlik - 48

 
sharon
sharon - 11.3.2015 8:39

slevové kupony jsou pouze obchodní tahy obchodníků......

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385730.
Archiv anket.