Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jak se v chladnějších dnech zahřát?

Jak se v chladnějších dnech zahřát?

jak se zahřátTaké vás podzim překvapil tím, že přišel doslova zde dne na den? Pokud ano, jistě přemýšlíte nad tím, jak se zahřát. První možnost je vcelku jednoduchá. Mohou vám pomoci deky vynikající kvality. Ty nejenom dobře vypadají, ale především díky jejich kvalitnímu materiálu máte jistotu toho, že vás opravdu zahřejí. Kdykoliv vám bude zima, stačí se do deky zachumlat a během několika málo minut vám již bude dokonale příjemně. Hodí se samozřejmě také pro kohokoliv z vaší rodiny, a to jak pro vašeho manžela, tak třeba i pro vaše potomky.

 

Teplé oblečení je základ

Dále nezapomínejte ani na změnu vašeho šatníku. Pokud jste byly v létě zvyklá chodit doma jenom v tílku a kraťasech, v současných dnech to rozhodně nijak dobrá volba není. Právě naopak. Budete potřebovat teplejší oblečení, jako například:

· Tepláky

· Trička s dlouhým rukávem

· Mikiny

Také nezapomínejte na toto oblečení ve chvíli, kdy se rozhodnete větrat. I v chladnějších dnech je tento krok nutný, aby se v interiéru vyčistil vzduch. Pokud máte v oknech nejúčinnější sítě proti hmyzu, nemusíte se větrání bát, jelikož žádná havěť se vám do vašeho interiéru zcela určitě nedostane. Tím si buďte jista. Přitom samotná funkčnost vašeho okna rozhodně nebude jakýmkoliv způsobem snížena. Bude fungovat stejně jako dříve.

 

Lehce si přitopte

Co je naší třetí radou? Samozřejmě to, že si již lehce přitopíte. Ideální jsou různé druhy přímotopů, které si zapnete ve chvíli, kdy budete potřebovat. Stejně tak už není problémem zapnout si ani moderní podlahové vytápění. Pokud bude propojeno s termostatem, jednoduše si nadstavíte požadovanou teplotu a dále už jenom počkáte, než bude v místnosti příjemné teplo. Navíc tato forma topení vám doma umožní chodit i bosa, jelikož podlaha bude skvěle hřát. I to je plus této možnosti, kterou nejenom v podzimním období výrazně doporučujeme.

Komerční článek


18.10.2016   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak se v chladnějších dnech zahřát?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 28.3.2020 22:22

Musím souhlasit s tou vlněnou dekou. Jen teda vlněné deky jsou bohužel dost drahé. Ona na zahřátí bohatě postačí i nějaká obyčejná. Já mám doma například jednu z https://www.emako.cz/deky-a-prehozy/ a ta taky hřeje skvěle. :-)

 
koliaska105
koliaska105 - 27.1.2019 5:16

Tak s tímto úplně souhlasím. Já třeba nemám moc ráda, když máme doma příliš velké teplo. Myslím si, že je mnohem lepší mít doma chladněji a raději se lépe obléct. A když už je mi doma opravdu velká zima, tak se vždy můžu zabalit do své vlněné deky z https://www.vlnenezbozi.cz/vlnene-deky/ Ta vždy spolehlivě zahřeje. :)

 
TerkaBay
TerkaBay - 1.1.2017 21:31

My máme celý rok tuhle úžasnou přikrývku kterou jsme letos pořídili k Vánocům i mojim rodičům - http://www.picaso-m.cz/prikryvky/prikryvka-mirabell-4-rocni-obdobi/ jinak miluju ty ňuňací deky, je v nich teploučko, k tomu čaj a televize - krásný zimní večer

 
achaila
achaila - 10.11.2016 9:05

Mám super teplou deku ovečku:http://www.ketyban.cz/5175-deka-z-mikrovlakna-ovecka/kolekce-sila-kontrastu-150x200/ je krásná a hlavně je božsky teploučká...na zimu jako dělaná :)

 
Anče
Anče - 18.10.2016 20:16

smajlik - 105Vcelku souhlasím - až na ty sítě v oknech - sundávám je na podzim a dávám zjara,když se ,probudí, hmyz.smajlik - 105smajlik - 105

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385727.
Archiv anket.