Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Letní motivy povlečení můžete využít i v podzimním období

Letní motivy povlečení můžete využít i v podzimním období

Slunečné a teplé léto je již sice dávno pryč, to však neznamená, že byste si nemohli dopřát letní vzory ložního povlečení ve vašich postelích i v této době. Naprostým základem je však vždy zaměření na kvalitu. Tu vám poskytne například bavlněné povlečení, které se vyznačuje příjemností, hebkostí, dokonalou prodyšností a potěší i bohatá nabídka vzorů. Opravdovým luxusem je potom bavlněný satén, případně damašek, pod nimi se budete skutečně cítit jako v královské loži.

Geometrické vzory se líbí

Mezi oblíbenými vzory letního povlečení si nelze nevšimnout geometrických vzorů. Tradiční i neobvyklé geometrické obrazce a křivky si nachází svou oblibu zejména u mladší věkové skupiny, líbí se například teenagerům nebo i novomanželským dvojicím. Přijdou tedy vhod jak do dětských pokojů, tak i do ložnic, kam vnesou značné oživení a zaženou nudu.

Námořnická tématika je sázkou na jistotu

Léto je spojené s vodou a ve vodě jsou jako doma námořníci. Nikoho tak asi nepřekvapí, že námořnický styl zažívá velký boom v letních měsících i v našich ložnicích. Pokud jste konzervativnější, vsaďte na klasické podání námořnické tématiky. Pokud rádi experimentujete, neuděláte chybu ani lehčí vintage podobou – oba případy jsou výbornou volbou, které nebudete litovat.

Rozkvetlá postel nikoho neurazí

Také květinové vzory povlečení nachází v létě vysokou využitelnost. Jste-li romantičtější duše, rozkvetlá ložnice v podobě nového květovaného povlečení si vás určitě dostane. Sami uvidíte, že každodenní relaxace a spánek nabude zcela nových, příjemnějších rozměrů.

A jaké letní motivy povlečení se líbí vám? Pokud byste snad ani teď neměli jasno, určitě mrkněte na výběr těch nejlepších, rozhodování a výběr bude tak zase o něco jednodušší – udělejte si radost, případně potěšte ty, na kterých vám záleží!

Komerční článek


7.12.2016   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Letní motivy povlečení můžete využít i v podzimním období

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
TerkaBay
TerkaBay - 1.1.2017 21:29

Dle mého u povlečení vůbec nesejde na tom, jestli spíte v létě se sněhuláky nebo v zimě se zmrzlinou, důležitý je materiál a naše pohodlí, já dlouhodobě kupuju jenom tohle povlečení http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/doplnky-k-postelim/lozni-povleceni protože je krásné, skvělé a kvalitní a je mi jedno, jestli je v kurzu nebo ne :)

 
dadka
dadka - 13.12.2016 6:37

A já zase bavlněný satémn, je příjemný na omak a nemusí se žehlit.Klidně povleču kytičkované povlečení i v zimě, v tom nevidím problém.

 
YXH
YXH - 11.12.2016 14:22

Mam rada bambusove

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385727.
Archiv anket.