Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

TOP 5 nejlepších sportovních her z webu Herní.cz

TOP 5 nejlepších sportovních her z webu Herní.cz

K létu neodmyslitelně patří sport. Jenže co dělat, když venku prší, případně je takové vedro, že i lednička touží po ochlazení? Pak přichází čas zapnout počítač a zamířit třeba na stránku Herní.cz, kde si svoji sportovní hru najde každý. Vybrali jsme pětici nejlepších titulů, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

World Soccer Champion

Na skutečné Mistrovství světa ve fotbale si ještě pár let počkáme, podobná omezení ale naštěstí neplatí ve virtuálním světě, konkrétně v povedené hře World Soccer Champion. V té se ujmete ovládání jedné z 32 reprezentací, kterou se přes sérii náročných utkání pokusíte dovést až k vítězství. Hra disponuje velmi pohlednou 3D grafikou, kterou doplňuje propracovaná fyzika hráčů i míče a jednoduché ovládání. Srdce každého fotbalisty potěší také anglický komentář a chorály fanoušků, které vytvářejí tu pravou atmosféru.

worldsoccerchampion

Do bojů o trofej se můžete pustit zde: http://www.herni.cz/hra-world_soccer_champion

 

Tennis Grand Slam

Jak už název napovídá, v této hře je vaším cílem opanovat prestižní tenisový turnaj. Při cestě na vrchol vás ovšem čekají silní protivníci, kteří se neporáží snadno. Na každého platí něco jiného a klíčem k úspěchu tak je precizní načasování úderů a vykrývání správných prostor. Jednou z předností tohoto titulu je věrné zpracování tenisového zápasu, na čemž se podílí solidní grafika, propracovaná zvuková stránka a funkce opakovaných záběrů, díky níž si můžete své nejlepší údery vychutnat hned několikrát.

tennis

Vaše kariéra tenisty začíná zde: http://www.herni.cz/hra-tennis_grand_slam

 

Extreme Triathlon

Triatlon není sport pro slečinky, o čemž se můžete přesvědčit v této povedené 3D hře. V několika různorodých prostředích vás čekají tvrdé závody, každý z nich tvořen třemi částmi - plaváním, jízdou na kole a během. Kromě odhodlaných soupeřů vás ale na trati čekají také překážky, které správný závodník musí včas zpozorovat a překonat. Pozornost se vyplatí věnovat také náhodně rozesetým bonusům, jejichž sebrání vám navýší energii a pomůže tak k lepšímu výkonu.

triathlon

Závod začíná zde: http://www.herni.cz/hra-extreme_triathlon

 

Agent Freeride

Máte rádi Jamese Bonda? A co takhle snowboard? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli kladně, je tato hra přesně pro vás. Vžijete se do role tajného agenta, který si při zběsilé jízdě na snowboardu musí poradit nejen s překážkami, ale také s všudypřítomnými nepřáteli. Ti pro vaše zastavení udělají všechno, naštěstí se jich můžete zbavit vhodně načasovaným úderem či skokem. S postupem úrovněmi počet protivníků i kvalita jejich výbavy stoupá, nové možnosti ale postupně získává také náš agent, který dostane do ruky jetpack nebo padák, s jejichž pomocí může překonávat propasti, plyny či laserové zdi. Na dojetí do cíle ale máte omezený čas, proto jsou k úspěchu potřebné především rychlé reakce tváří v tvář nečekaným překážkám.

agent freeride

Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-agent_freeride

 

Hockey Game

Do začátku hokejové sezóny sice ještě nějaký ten čas zbývá, čekání si ale naštěstí můžete zkrátit v povedené hříčce, nazvané prostě Hockey Game. Před začátkem zápasu si upravíte pravidla, délku třetiny i obtížnost, následně zvolíte mezi modrým a červeným týmem a led je váš. Ovládání pomocí myše a klávesnice umožňuje přesnou kontrolu nad hráči, fyzika puku je na výborné úrovni a nechybí ani režim tréninku, kde můžete své dovednosti vypilovat k dokonalosti.

hockey

Hrajte zdarma zde: http://www.herni.cz/hra-hockey_game

Komerční článek


25.8.2015   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - TOP 5 nejlepších sportovních her z webu Herní.cz

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ivanka386
ivanka386 - 21.12.2019 19:45

Paráda! Díky za tipy. Musím se přiznat, že já si v poslední době hry online velmi oblíbila. Většinou je hraju doma, ale občas i v práci (i když bych neměla) Co se stránek s online hrami týče, tak mám asi nejraději tuto: https://www.oblibenehry.cz/ Tam mají spoustu super her.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 949.
Archiv anket.