Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Příběh jednoho morčátka

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Máme zvířátko / Příběh jednoho morčátka
Založila Monicca poslat vzkaz
Morčecí slečnu Mínu máme už dlouho. Děti si k ní přivezly z prázdnin ještě jednu těhotnou rozetu, která dostala jméno Rozárka. Dneska se nám narodila další 4 morčátka. Když je ráno manžel se synkem našli, bylo už jedno mrtvé, dvě (hladkosrstá) zdravá a čilá a jedno rozetové zápasí o život. Rozárka se k těm dvěma chová velmi svědomitě, ale to slaboučké nechala napospas osudu. A vzhledem k tomu, že jsem člověk citlivý, rozhodla jsem se, že ho jentak umřít nenechám. Máte-li jakékoliv rady, jak vypiplat morčecího mrňouse, napište mi. Budu moc ráda.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.