Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nahota ve wellness

Založila Tybeth poslat vzkaz
Nevím, jak to ujmout. Před několika lety jsem byla párkrát s mamkou a jejím manželem ve wellness. Co se s tím pojí - nahota. Na začátku mi nebylo příjemné být v sauně jen v prostěradle, ale nikdo z přítomných nahotu nijak neřešil. Postupně jsem si na to zvykla. O několik let později jsem se seznámila se svým manželem. Vyrazili jsme spolu na krytý bazén, kde byla společná šatna pro muže i ženy. Jelikož jsme při odchodu spěchali (a všechny kabinky byly obsazené), nedělala jsem drahoty a diskrétně a rychle jsem se převlékla v šatně mimo kabinku. Manželovi to hrozně vadilo - nadával mi do exhibicionistek/striptérek atd... dohodli jsme se, že tuto chybu (převleknout se mimo kabinku/jít do wellness) už nikdy nezopakuji. Bohužel už je víc jak rok a půl od té události (slovo držím a nikde jsem se nepřevlíkala) a pořád to mám co pár měsíců na talíři :-( co se s tím pojí - manžel se chová, jako by se mě štítil. Hrozně mě to mrzí. Co mám dělat? Jak ho mám přesvědčit, že exhibicionistka rozhodně nejsem? Proč se nad tím nedokáže povznést a řeší pořád dokola starou záležitost? Poraďte.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 438649.
Archiv anket.