Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Proteinová dieta

Založila Alecca poslat vzkaz
Milé dámy, jen takový skromný, ale docela dost důležitý dotaz. Bojuju s váhou. A to už poměrně dlouho. Problém ale je, že se mi s ní fakt nedaří nic dělat. Zkoušela jsem snad vše. Tak mě napadlo, že bych jako poslední záchranu zkusila proteinovou dietu, co myslíte? Je to vhodné a pomáhá? A jakou jste držely vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Marcellaa
Marcellaa - 27.11.2018 14:45

ahoj, já jsem hubla u MUDR. Stankové v Centru pro poruchy metabolismu a výživy na Praze 1. Zhubla jsem 20 kg a váhu si pořád držím. Nejřív jsem vyzkoušela na 14 dní jejich proteinové produkty Guareta a pak pokračovala normálním jídlem. Super, bylo to bez bolesti, bez hladu a fakt mohu doporučitsmajlik - 47

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 30.8.2018 7:04

Ahoj Alecco, za mě jednoznačně proteinová dieta ANO! Jako já se v tvém popisu věci úplně vidím... Taky jsem s váhou bojovala, tak jsem jako poslední záchranu zkusila právě proteinovou dietu a super. Kila šla dolů rychle jako blázen. Držela jsem dietu Prodietix (https://www.prodietix.cz/) a super je to, že v rámci programu je i udržovací fáze, takže vůbec nepociťuju jojo :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 386618.
Archiv anket.