Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Proteinová dieta

Založila Alecca poslat vzkaz
Milé dámy, jen takový skromný, ale docela dost důležitý dotaz. Bojuju s váhou. A to už poměrně dlouho. Problém ale je, že se mi s ní fakt nedaří nic dělat. Zkoušela jsem snad vše. Tak mě napadlo, že bych jako poslední záchranu zkusila proteinovou dietu, co myslíte? Je to vhodné a pomáhá? A jakou jste držely vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Marcellaa
Marcellaa - 27.11.2018 14:45

ahoj, já jsem hubla u MUDR. Stankové v Centru pro poruchy metabolismu a výživy na Praze 1. Zhubla jsem 20 kg a váhu si pořád držím. Nejřív jsem vyzkoušela na 14 dní jejich proteinové produkty Guareta a pak pokračovala normálním jídlem. Super, bylo to bez bolesti, bez hladu a fakt mohu doporučitsmajlik - 47

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 30.8.2018 7:04

Ahoj Alecco, za mě jednoznačně proteinová dieta ANO! Jako já se v tvém popisu věci úplně vidím... Taky jsem s váhou bojovala, tak jsem jako poslední záchranu zkusila právě proteinovou dietu a super. Kila šla dolů rychle jako blázen. Držela jsem dietu Prodietix (https://www.prodietix.cz/) a super je to, že v rámci programu je i udržovací fáze, takže vůbec nepociťuju jojo :)