Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Batoh x kabelka

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Ahoj všem, mám tady pro vás takovou otázečku... co nosíte raději? Kabelky nebo nedáte dopustit na batohy? Já jsem spíš ten druhý tip. Nicméně mám ten samý problém, co holky s kabelkama… Taky jich potřebuju tolik. Už mi dochází nápady. Kde nakupujete batohy vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 5.4.2019 13:59

Super shop! Konečně místo, kde se dají sehnat trička i pro dlouhány! Kvalitní bavlněný trička, super výběr! Fakt spokojenost!

 
Majklová
Majklová - 4.3.2019 15:09

No, ovšem to jsem překvapená. Takový výběr jsem nečekala :) Díky moc za info a za doporučení.

 
Alecca
Alecca - 25.9.2018 15:00

Cau, hele, já si myslím, že to co hledáš najdeš tady https://www.cistytriko.cz/cestovni-tasky-brasny/. Mají krásný výběr tašek, batohů i brašen :) Já tam nakoupila, je to kvalita za super cenu, tak mrkni :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385957.
Archiv anket.