Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Holky, jak hubnete? Diety mě moc nezajímají, zajímá mě hlavně cvičení. Jaké preferuete? Na co docházíte? Nebo cvčíte doma?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Tanna
Tanna - 21.2.2023 18:19

terkajun: Já chodím do https://zone4you.cz/ mají suprový lekce a trenéry. K dispozici mám wellness, solárko, chodíme tam s manželem hrát squash…dokonce i děti pohlídají :) Teď když tam zajdeš do konce února tak budeš mít 10 tréninků s trenérem zdarma ;)

 
terkajun
terkajun - 20.2.2023 22:00

Chtěla bych už opravdu začít pravidelně cvičit a tak jsem si řekla, že začnu chodit do fitka a na nějaký skupinový lekce. Můžete doporučit kam je nejlepší jít v Brně?

 
Lenouch3
Lenouch3 - 3.1.2023 13:52

Nina Kopova: No já přemýšlím nad rotopedem. Dívala jsem se na fitham, že mají dost cenově dostupných strojů, co bych si mohla dovolit, tak do toho asi půjdu :)

 
Nina Kopova
Nina Kopova - 24.3.2021 23:42

Dobrý den, já se snažím přes coronu udržovat ve formě a používám https://www.fitham.cz/jednorucni-cinky, co vy?

 
Loupáček
Loupáček - 30.9.2018 20:36

Ahoj, hele, já cvičím pravidelně už 3 měsíce. A pořád mě to baví. Chodím na individuální cvičení na Body express http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=12248. Je to super cvičení, chodím na něj 1 týdně a je to na 20 minut. Takže čas to nezabírá a tím pádem výmluvy o tom, jak není čas, nepřichází v úvahu. Krásně se mi zpevnilo těl a už mi mizí i bříško :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57206.
Archiv anket.