Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Operace kolene

Založila Loupáček poslat vzkaz
Milé dámy, chci se s vámi poradit. Nevím, jak k tomu mám přistupovat, ale čeká mě plánovaná operace kolene... Nic závažného, i když koleno je vždy taková závažnější operace. Mě jde jen o to, jak dlouho budu vyřazená z provozu kvůli bolesti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Eliiika85
Eliiika85 - 30.5.2019 22:56

A při jakém zákroku? :-O Jako ta pumpička je využitelná při více zákorcích? A jako to ji lékaři doporučují nebo aspoň na ni upozorňují?

 
SoniaCer
SoniaCer - 25.3.2019 14:44

Tak já už mám pumpičku vyzkoušenou akorát při jiném zákroku, tak jsem se rozhodla že sem přispěji svým názorem. Rozhodně je to výborná věc ! Ač dražší tak to za ty peníze rozhodně stojí protože nejste omezení bolestí a jste schopni fungovat oproti ostatním po tomto zákroku úplně normálně, což je k nezaplacení když doma máte tři děti, o které se musíte starat.

 
Lenouch3
Lenouch3 - 25.1.2019 0:07

Taťka byl na operaci kolene a ten byl teda spokojený moc, protože předchozí operace absolvoval bez pumpičky s tím, že po operaci ho to hodně bolelo, ale teď jak měl poslední, tak mu byla nabídnuta ona pumpička a nemohl si jí vynachválit. Byl normálně hned po operaci normálně fungovat bez toho aniž by se musel cpát práškami na bolest.

 
LauraIsova
LauraIsova - 29.11.2018 13:53

Loupáček: zavádí se při (v závěru) operace, kdy se kanila, co vede z pumpičky zavede přímo do rány a díky tomu se do rány dostávají analgetika, která ulevují od bolesti

 
Loupáček
Loupáček - 29.11.2018 13:27

Alecca: A ty jsi o té pumpičce jen slyšela nebo s ní má osobní zkušenost?

 
Loupáček
Loupáček - 19.11.2018 18:46

LauraIsova: Jo? Tak to máte info z první ruky... Mě by zajímalo, kam se ta pumpička zavádí a předpokládám, že ji teda zavádí lékař při operyci... Je to tak? Já si teda nedovedu představit, že bych si sama něco zaváděla do rány.

 
LauraIsova
LauraIsova - 1.11.2018 9:16

Kdyby vás zajímalo víc, tak se klidně ptejte. Sestra má za sebou operaci, kdy si taky zakoupila tady tu pumpičku a ta byla nadšená

 
Niccol
Niccol - 31.10.2018 19:06

Můžu poprosit o víc informací ? Muže čeká v příštím roce operace a toto se zdá, že by mi mohlo pomoct od bolesti v období rekonvalescence.

 
Alecca
Alecca - 29.10.2018 14:41

Já jsem právě o té pumpičce taky slyšela... I jsem viděla, že se tady na jiné diskuzi doporučuje. Ty s ní máš osobní zkušenost?

 
Loupáček
Loupáček - 23.10.2018 12:36

Cože? Počkej, o tom jsem neslyšela, ale nebylo by to špatné. Já se jako operace nebojím, ale bojím se té bolesti potom. Potřebuju trochu fungovat. Jako ne, že bych hned běhala, to vím, že nebudu, ale pracovat potřebuju, i když jen na počítači, ale potřebuju se soustředit a ne pořád myslet na tu bolest.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.10.2018 22:21

Ahoj, tak to se nedá říct, je to hodně individuální. Chci ti ale poradit. Teď jsem u doktora slyšela, že u nás teď existuje jakási pumpa, která se apliku do rány a tu ránu znecitlivý. Teda asi to funguje tak, že ta látka z té pumpy se aplikuje do rány a ta pak nebolí. Vše ale aplikuje lékař a tu pumpičku si musíš předem objednat. Sama jsem ji ale neměla, tak se na to optej doktora...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76671.
    Archiv anket.