Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kloubní výživa

Založila Loupáček poslat vzkaz
Holky, pooomooooc! Poprosím o radu. Ráda bych znala Vaše názory na kloubní výživu... Jaká je podle Vás nejlepší? Ani moc tak neřeším peníze, jako účinek... Díky za každý tip.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 5.2.2019 12:46

No, já jsem ho brala primárně na vlasy, no... ty jsem měla slabý, bez života a dost se mi lámaly. A říkám, no pomohl mi i na zlepšení pleti :)

 
Loupáček
Loupáček - 28.1.2019 18:20

Smono a ty jsi ho užívala jak dlouho, než jsi viděla první účinky. A taky by mě teda zajímalo, na co konrétně jsi ho brala? Víš co, já se tám právě proto, že ty účinky má hodně hodně široký, tak abych věděla. Nebo jsi ho užívala třeba na klouby a k tomu se ti i zlepšila pleť?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 6.1.2019 12:42

Ano, to je přesně on. No, dívej, jako když se na něj podíváš, tak zjistíš, že on má opravdu hodně hodně široké spektrum účinků. Jen se teda musí správně užívat.

 
Loupáček
Loupáček - 18.12.2018 13:00

Simono, já jsem se na ten Collalloc dívala, to je tohle, že https://www.collalloc.com/cs? No, jen z toho nejsem moc moudrá... To je teda primárně kolagen? :) Já jen, že je určen i na zlepšení kvality nehtů i pleti, což je teda něco, co bych opravdu ocenila :)

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 3.12.2018 22:11

Holky, tak mě ještě napadá. Mamka bere mořský kolagen Collallos. Krom toho, že je výborný na ty klouby, tak je taky výborní na zlepšení pleti, ale i vlasů. Já si myslím, že pro ženy je to nejlepší řešení. Rpzhodně lepší, než jen kloubní výživa.

 
Poola
Poola - 2.12.2018 8:18

Já beru někdy tam a někdy tam, to je na tobě :-)

 
EvaSuchá
EvaSuchá - 1.12.2018 21:22

A dá se koupit normálně v lékárně nebo spíš jen na internetu?

 
Poola
Poola - 1.12.2018 12:29

Dávkování je podle váhy :-)

 
EvaSuchá
EvaSuchá - 24.11.2018 19:34

Alavis je známý svými výbornými účinky, ale nikde nemůžu najít, jak se bere..?

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 4.10.2018 15:20

Ahoj, pokud se ptáš na můj názor, pak ti řeknu, že nejlepší kloubní výživa, co je na trhu k dostání, je rozhodně https://www.alavis.cz/cs/. Jako ono nemá smysl moc dumat nad koupí jiné kloubní výživy, protože to jsou povětšinou jen gumoví medvídci! Za mě je to jednička mezi všemi nabízenými a dostupnými výživami. Tahle jediná je opravdu účinná.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 438202.
Archiv anket.