Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Holky, je tady už docela podzimní až zimní počasí. Pořád prší. Já si nestěžuju, naopak... PO tom vyprahlým létu je konečně vláha. Co mě ale trápí je moje imunita... Co bere na její posílení?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 6.12.2018 20:15

Jasně, přesně jak píšeš. Teď na tento zimní čas jsou vhodné ty Imunity. Ty jsou na posílení imunity a právě na prevenci proti nachlazení. Pak na jako ti pak doporučím vital. Ty jsou zase na jarní únavu. Ty jsem brala teď na aře a skvělý.

 
Alecca
Alecca - 17.11.2018 17:50

Děkuju, jinak jsem se dívala na stránky toho Bion 3 a mají tam teda dva produkty - Vital a Imunity. Nicméně na tu zimu teda ten Imunity? Jako ono to dává smysl, ale tak ptám se, abych vědětla přesně. Díky moc!

 
Loupáček
Loupáček - 29.10.2018 7:43

Alecco, mě se nejvíc osvědčily vitamíny, a to teda konrétně tyto http://www.bion3.cz/. Teď na ten podzim/zimu si kup ty Imunity. Ty jsou na posílení imunity skvělé.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440812.
Archiv anket.