Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Holky, mám dotaz, i když tentokrát spíše na maminky. Doma máme psího seniora a bojím se, že co nevidět budeme řešit úmrtí. Jak postupovat dál?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Teruuula
Teruuula - 7.12.2022 19:14

Náš pes už je taky starší a hlavně se z něj začíná stávat hrozný popleta. Proto jsem mu už taky pořídila vyhledávací zařízení https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ , abych ho mohla kdykoliv znovu najít kdyby se někde zatoulal. Přítel to už několikrát testoval a funguje opravdu přesně a spolehlivě.

 
Eliiika85
Eliiika85 - 31.1.2020 20:35

No, my máme třeba krom urničky ještě i ten šperk a ten je ´=užasnou vzpomínkou https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/sperky-s-popelem/. Jinak moc hezké mají i ty obrazy…

 
Loupáček
Loupáček - 1.1.2019 16:17

Dajikooo, oni mají nonstop linku, na které jsou kdykoli k dispozici. Čili jakmile to přijde, zavoláš jim a domluvíš se s nimi.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 3.12.2018 14:05

Holky, prosím, můžete mi vysvětlit, jak to u Krematorium zvířat Praha funguje? To se nějak dopředu "objednávám"? To přeci nejde, ne? Nikdo neví, kdy to příjde. Nebo mají nějakou nonstop službu?

 
Alecca
Alecca - 3.12.2018 8:46

No, to je ovšem hezké... Mě se právě líbí ten nápad, že se o toho našeho mazlíčka postarají tak, aby vše proběhlo důstojně. A ty upomínkové předměty jsou skvělé. Byť jen ta urnička...

 
Loupáček
Loupáček - 1.11.2018 19:56

Ahoj, já vím, je to hodně nepříjemná situace, ale dětem zkus vysvětlit, že je to prostě život :( Ale aby to bylo lehčí, tak kontaktuj třeba https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Oni krom toho, že se ti o mazlíčka postarají, tak ti taky mohou dát urničku s popelem nebo třeba otisk tlapky. Je to milá pozornost, která zachová doživotní vzpomínku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77190.
    Archiv anket.