Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Úmrtí mazlíčka

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Zeny, jak jste řešily úmrtí domácího mazlíčka? Kafilerku nechci a zahradu nemám, abych udělala hrobeček tam :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 31.1.2020 20:14

Koukala jsem na ty jejich webovky. Ty služby, co nabízejí, jsou určitě prospěšné a zajistí důstojný konec. Hodně se mi líbí upomínkové předměty. Nechali jste některé udělat?

 
Loupáček
Loupáček - 28.11.2019 19:03

Ahoj, ano, je to tak. Taky jsem byla překvapená, ale taky dost mile! Jinak my jsme jejich služeb zatím nevyužili, zatím... Za to jsem ráda. Nicméně až tuto smutnou situaci budeme řešit, tak jsem ráda, že Krematorium zvířat Praha tu je.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 4.5.2019 8:38

Ahoj, ano, my s nimi zkušenosti máme a musím říct, že jsem opravdu hodně spokojená. Jsem ráda, že něco takového máme. My jejich služeb využijeme zase až za hodně dlouhou dou, ale je to skvělá služba pro všechny!

 
Eliiika85
Eliiika85 - 5.4.2019 13:40

Holky, tak nějak ze všech stran slýchám informace o krematoriu zvířat, konrétně o http://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Jak se na tyto služby tváříte vy?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 4.3.2019 10:11

A jsi jejich služeb využila v jaké rozsahu a kolik tě to stálo?

 
Loupáček
Loupáček - 1.1.2019 16:18

Cena je individuální - odvíjí se jednak od objednaných služeb, ale taky i podle toho, jak velký mazlíček je. Předběžné info k cenám najdeš na jejich webu https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 3.12.2018 14:04

Já jsem o té službě, kterou nabízí Krematorium zvířat Praha taky slyšela a velmi mě to zajímá. Vypadá to, že tut situaci budeme muset brzy řešit :( Kolik stojí ty jejich služby?

 
Alecca
Alecca - 3.12.2018 8:47

Nn, kafilérku opravdu nebrat... Té se obloukem vyhout... čili ani nenechávat mazlíčka po úmrtí u vet... Ten je rovnou nechává idvézt právě do kafilerky...

 
Loupáček
Loupáček - 1.11.2018 19:54

To je dobře, že to řešíš. Kafilérku fakt neber, to je jasné. Jinak já nevím, od kud jsi, ale já bydlím v Praze a tak mamé pro tyto případy skvělou službu - https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Co myslíš? Jsi z Prahy nebo okolí? To by šlo, ne?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77645.
    Archiv anket.