Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila SoniaCer poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 22.12.2019 20:28

Holky, já teď právě vitamíny hledám a hodně doporučovaný je Vigantol. Chci se ale zeptat... Je na předpis a než začnu chtít předpis, ráda bych znala jeho účinky. Děkuji.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 3.12.2019 22:30

Lauro, měla to nějaké blahodárné účinky? Co jsi pociťovala?

 
LauraIsova
LauraIsova - 18.2.2019 11:05

On se hodně doporučuje vigantolvit (www.vigantolvit.cz) ale nebere se teda jenom v období menopauzy, ale může ho brát kdokoliv, kdo chce doplnit vitamín D a kdo nechce podcenit svůj zdravotní stav.

 
Lenouch3
Lenouch3 - 13.12.2018 21:46

Já tenhle problém ještě neřeším a nějakou dobu nebudu, ale moje mamča zobe nějaké pilulky, hlavně vím, že klade důraz na vitamín d kvůli osteoporóze, ke které může díky nedostatku vitamínu d dojít.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 437990.
Archiv anket.