Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kosmetičké balíčky

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahoj všem, prosím o vaše rady a tipy. Chtěla bych se zeptat na kosmetiku, resp. produkty zn. Bonaloka. Mají krásné vánoční balíčky pro krásu, a to vnitřní i vnější. Vaše zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Paja Stroha
Paja Stroha - 5.2.2019 13:47

Dobrý den, nakupuji kosmetické balíčky hodně k narozeninám a také na vánoce, kde vy nejčastěji? Já se koukám většinou na netu

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 4.1.2019 9:32

Ahoj, ano, Astaxanthin je velmi silný antioxidant. Ta jejich kosmetika tento antioxidant obsahuje, to je ta jejich přidaná hodnota.

 
Majklová
Majklová - 6.12.2018 21:08

Holky, já jsem se na to teda taky koukala, ale nejsem z toho moc moudrá :( Ty jejich produkty obsahují astaxanthin. Co to je? Nějaká léčivá nebo jaká látka?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 2.12.2018 11:38

Aha, super, moc děkuji za info :) A jaký to serum sis koupila? Já jsem se tam právě ještě dívala na ty vitamínky, o těch taky přemýšlím, že bych koupila.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 27.11.2018 18:52

Ahojky, za mě ti tuto značku mohu jen doporučit. Já mám zkušenosti s produkty s tou mořskou řasou (sérum). Teď jsem ale koukala na ty balíčky a ty jsou teda krásné a úžasné. Vlastně díky za info. Myslím, že mám tip na dárek pro mamku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 438742.
Archiv anket.