Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Serum na řasy

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Milé dámy, mám dotaz... Uvažuji, že bych zkusila serum na řasy. Nevím ale, kde ho mám koupit, aby bylo jednak kvalitní a jednak, aby mi pomohlo. Potřebui zvětšit objem. Díky moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Majklová
Majklová - 2.5.2019 22:30

Já je mám právě od mala taky na nic... Krátké :( jako jo, husté jsou, ale dlouhé prostě ne. Jako už jsem toho zkoušela, tak myslíte, že to serum hairplusrasy by mohlo fungovat?

 
Loupáček
Loupáček - 5.4.2019 14:11

Skvělý, to je přesně to, co potřebuju. Hele, jen mě ještě zajímá - jak je to s citlivostí na oči? Neměla jsi problém? Neštípalo třeba?

 
Loupáček
Loupáček - 4.3.2019 9:15

Jo, to by se mi líbilo taky :D jako já už jsem docela spokojená s jejich délkou. Používám to serum od https://hairplusrasy.cz, nicméně řasenku používat musím - mám prostě řasy světlý, no.

 
Majklová
Majklová - 4.2.2019 12:56

To by se mi taky líbilo, kdybych měla tak krásné řasy, abych nemusela používat řasenku. To se ale u mě nikdy nestane, bohužel :( Já mám řasy světlý, takže ji stejně ji vždycky budu potřebovat aspoň na tu barvu.

 
Majklová
Majklová - 4.2.2019 12:56

To by se mi taky líbilo, kdybych měla tak krásné řasy, abych nemusela používat řasenku. To se ale u mě nikdy nestane, bohužel :( Já mám řasy světlý, takže ji stejně ji vždycky budu potřebovat aspoň na tu barvu.

 
Loupáček
Loupáček - 1.1.2019 19:19

Už není potřeba. Řasenku jsem přestala požívat tak po měsíci. Jsem s ním fakt hodně spokojená. Jako za tu cenu je to serum hairplurasy opravdu výborný.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 19.12.2018 8:14

Nooo, tak moc děkuju za info :) Hele a jak dlouho jsi to serum od hairplusrasy používala, než jsi viděla výsledky? A jak ty řasy teď vypadají? Používáš řasenku nebo už ani není potřeba?

 
Loupáček
Loupáček - 2.12.2018 21:32

Ahoj, jak píšeš... Sera jsou a je jich dost, ale najít to, které opravdu pomáhá, to je prácička. No, já jsem řasama posedlá. Chtěla bych je mít dlouhé, krásné a zdravé. Proto jsem zkusila několik sér a jako jediné mi pomohlo sérum od https://hairplusrasy.cz. Po něm mám řasy opravdu krásné. Takže to je můj tip.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440119.
Archiv anket.