Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Pěkný den, blíží se nám vánoce a já už pomalu sbírám inspiraci... Zajímá mě, co letos dáváte vy? Zatím tak nějak vím, jen u mamky a babi tápu... co dáváte vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
NataliMuni
NataliMuni - 25.11.2020 22:38

Dobrý večer, mám pro známého od z e-kondomu.cz plnou tašku lubrikantů a oleje na masáže.

 
Alecca
Alecca - 5.2.2019 11:07

No, já jsem ho brala hlavně na vlasy. Ty jsem měla hrozný, bez života, lámaly se a byly strašně slabý, no. Ale po tom collallocu se mi hodně zlepšily. No a mimo to se mi zlepšila i pleť, za což jsem opravdu hodně ráda.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 6.1.2019 13:17

A ty jsi tento kolagen brala? Jak zabírá a jaké má teda účinky? A jak dlouho jsi ho brala, než jsi ty výsledky pozorovala? A co užívání?

 
Alecca
Alecca - 3.12.2018 14:17

Nooo, to je otázka :) A co darovat třeba zdraví nebo péči? To by myslím šlo, ne? Sama budu tohle letos darovat. Mamině budu dávat mořský kolagen https://www.collalloc.com/cs. Je výborný na zlepšení kvality nehtů, vlasů, pleti... No, prostě komplxní péče.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 441014.
Archiv anket.