Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kloubní výživa pro psa

Založila Majklová poslat vzkaz
Dobrý den, doma teď řešíme takový problém. máme psa (6 let) a teď jsem si všimla, že sem tam zaškobrtne, jakoby pokulhává. Já nevím, myslíte, že je vhodné mu dát třeba nějakou kloubní výživu?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Tynka00
Tynka00 - 5.1.2019 18:36

Dobrý den, pokud má pejsek už nějaké potíže je dobré mu dávat Canvit Chondtro Super. Také dáváme na doporučení veterinářky.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 3.1.2019 8:39

Ahoj, ano, určitě! Nejlepší kloubní výživa je tato https://www.spokojenypes.cz/canvit-chondro-maxi-500g/?gclid=EAIaIQobChMI297zrYfR3wIVD-R3Ch0ApgVZEAQYAiABEgLOPfD_BwE. Nám ji doporučila vet. Je výborná i na prevenci, čili přímo na vaše problémy. Ta by vám měla pomoct.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 439296.
Archiv anket.