Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Majklová poslat vzkaz
Ahoj holky, mám dotaz... Doma děláme reko kuchyně a já si vybírám nové spotřebie a mezi nima i novou digestoř... Nevím ale, jakou a hlavně podle čeho vybrat. Jak jste si vybíraly vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 22.2.2019 9:00

Ahojky :) No, u nás to bylo tak, že my jsme digestoř vybírali hlavně podle jejího tahu. Jsme veliká rodina, takže digestoř u nás jede každou chvilku, přes víkend skoro celý den. Takže to pro nás byla priorita. Pak jsme se taky dost dívali na poměr kvality a ceny a to nám nejlíp vyšla https://www.airforce-eshop.cz/. Tak se na ni zkus podívat. Jinak v shopu jsou skvělí, se vším ochotně poradí, vysvětlí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385955.
Archiv anket.