Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Přijďte si s dětmi poslechnout pohádky

Přijďte si s dětmi poslechnout pohádky

V neděli 1. dubna 2012 proběhne od 15 hodin v dětském centru Sloníkov, NC Galerie Butovice, Praha, pohádkové čtení v rámci celostátní kampaně Celé Česko čte dětem® za účasti známých tváří.

Moderátor Petr Jančařík přivítá mezi VIP čtenáři například herečku Kateřinu Hrachovcovou, Víta Chaloupku a další. Čtení zahájí klaunka Leontýnka neboli Iveta Houšková, koordinátorka kampaně Celé Česko čte dětem® pro Prahu. Poslechnout si pohádky do zajímavého prostředí dětského centra přijdou se svými dětmi také například Ivana Gottová, Monika Marešová, Jiří Krytinář, Michal Jančařík a dalšíčtení.

Spoluorganizátorkou této neziskové akce je zpěvačka Eva Skalická, která v rámci dětského odpoledne pokřtí nový singl s písní, jež je hymnou dětského centra Sloníkov. Jedním z kmotrů CD bude i dietolog a trenér Vít Chaloupka. Malí posluchači se mohou těšit také na autogramiádu všech zúčastněných a zábavu s klaunem Mirečkem, občerstvení a drobné dárky. Jejich rodiče pak mohou podpořit kampaň Celé Česko čte dětem® koupí pohádkových záložek, placek a pastelek za symbolickou cenu.

Celé Česko čte dětem® je mnohými významnými osobnostmi našeho kulturního a společenského života podporovaná kampaň, jejímž posláním je prostřednictvím společného čtení budovat pevná pouta mezi rodiči a dětmi. Pravidelné předčítání dětem má obrovský význam pro rozvoj jejich emocionálního zdraví. Předčítání rozvíjí paměť a představivost, učí myšlení. Akce Celé Česko čte dětem® se konají během celého roku na mnoha místech v České republice.

www.celeceskoctedetem.cz

 

Redakce


22.3.2012   Rubrika: Kulturní pozvánka   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přijďte si s dětmi poslechnout pohádky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 22.3.2012 9:29

smajlik - 76Já se načetla pohádek ...smajlik - 90smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.