Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Prima zábavný den pro rodiče s dětmi v Chuchli

Prima zábavný den pro rodiče s dětmi v Chuchli

Historicky vůbec poprvé zažije chuchelský závodní areál akci uspořádanou pouze pro děti a rodiny. Vždyť i na jeho vzniku a obsahu se podílely děti organizátorů, byť formou námětu. Celé prostory závodiště budou patřit od 9:00 do 18:00 v sobotu 12. května jenom jim. A i kdyby náhodou počasí nepřálo, může se vše přesunout pod střechu.

Děti s rodiči se mohou těšit na vystoupení Václava Neckáře, na Vaška Vydru a jeho koně, na keramické dílničky, na sportovní olympiádu, na poníky, na dobové tržiště s ukázky řemesel, mohou si složit žokejské zkoušky, podívat se do malé ZOO a na další spoustu zajímavých aktivit.

Chuchelský areál organizátoři rozdělí na dvě části. Hlavní program bude venku na zatravněné ploše, vedlejší pak v zastřešeném areálu. Mezi nimi budou rozestavěny různé zajímavé aktivity. Všude budou pro návštěvníky vyhrazená místa pro odpočinek, posezení pod slunečníky, rozmanitá nabídka zdravého občerstvení a útulná kavárnička s dětským koutkem pro nejmenší. Součástí vybavení areálu je luxusní sociální zázemí s dostatečnou kapacitou, k dispozici bude i místnost pro kojící matky s přebalovacím pultem.

Nezbývá než si koupit vstupenky. Ty jsou k dostání už nyní v předprodejní síti www.ticketstream.cz za: celá rodina 350,- Kč, dospělý 150,-Kč, dítě od 100 cm 70,-Kč, děti pod 100 cm mají vstup zdarma.

Redakce


26.4.2012   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Prima zábavný den pro rodiče s dětmi v Chuchli

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Světlonoska
Světlonoska - 26.4.2012 16:47

smajlik - 76Neodeslal se první příspěvek,kde jsem psala,že na koně a kočky mám alergiismajlik - 58smajlik - 48smajlik - 41

 
Světlonoska
Světlonoska - 26.4.2012 16:46

smajlik - 68Mít vnoučatasmajlik - 90šla bych tam s nimi,z dálky by to bylo také pěknésmajlik - 5

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55561.
Archiv anket.