Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jak vybrat vhodný kočárek pro Vaše dítě?

Jak vybrat vhodný kočárek pro Vaše dítě?

Výběr kočárku není právě nejsnazší. Záleží totiž na mnoha faktorech. Nákup pochopitelně závisí především na věku dítěte, musíte si nicméně rovněž ujasnit, kam budete s kočárkem nejčastěji cestovat a jak jej budete případně převážet.

Hluboké kočárky

ondalekTyp ideální pro novorozence, který lze používat zhruba až do šestého měsíce. Takové kočárky jsou prostorné a ve většině případů se s nimi dá jednoduše houpat. Hodí se samozřejmě zejména do města a díky prostornému košíku i na nákupy. Pokud jste byla obdařena dvěma potomky najednou, bude se Vám ovšem hodit kočárek pro dvojčata.

Sportovní kočárky

Pokud už Váš potomek umí sám sedět, je dobré investovat do sportovního kočárku, který je lehčí a lze s ním snadněji vyrazit i mimo město. Měl by však splňovat hned několik kritérií. Opěrka by měla být polohovatelná, podvozek stabilní a rukojeť pohodlná. U některých typů sportovních kočárků lze navíc rukojeť překlápět, takže dítě může vidět na Vás, nebo na cestu.

Kombinované kočárky

Chcete-li obě předchozí verze vyřešit najednou, jsou pro Vás ideální variantou kombinované kočárky. Ty se navíc cenově v mnoha případech vyplatí. Při cestování Vás navíc jistě potěší možnost vyjmout korbu a miminko přenést, s některými kombinovanými kočárky je navíc prodávána i autosedačka.

Golfky ondalek

Golfové kočárky jsou určeny dětem, které již umí chodit a vozí se tedy méně. Výhodu těchto kočárků je lehkost a skladnost, díky čemuž se dají snadno složit a nosit v ruce. Hodí se však zejména do města, do horších terénů bychom je spíše nedoporučovali. Pestrá nabídka golfek Vás jistě neodradí. Navíc si lze pořídit i golfky pro dvojčata.

Doplňky ke kočárkům

Kromě samotných kočárků si lze aktuálně zakoupit rovněž velké množství doplňků. Jistě se Vám budou hodit zavinovačky, stejně jako fusaky do kočárků. Podtrženo, sečteno, pro komfort svých dětí můžete udělat hodně i mimo domov. Pokud hledáte tip, kde si všechny výše zmíněné produkty zakoupit, vyzkoušejte kupříkladu e-shop Ondalek.cz.

Komerční článek


6.1.2014   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak vybrat vhodný kočárek pro Vaše dítě?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
koliaska105
koliaska105 - 11.11.2018 22:41

Díky za shrnutí. To my pro našeho prcka po dlouhém rozhodování vybrali klasický hluboký kočárek. Konkrétně jeden od značky Bugaboo. Mají ho třeba tady: https://www.mybabystore.cz/cs/10-bugaboo Musím říct, že zatím spokojenost. Kočárek je opravdu kvalitně udělaný a vypadá, že i něco vydrží. :-)

 
Luckky998
Luckky998 - 24.3.2015 7:13

Ahojky, děkuji za hezký článek, vybírám hluboký kočár a na manžela budu mít další pozitivní reakci. Také si hledám různé informace (https://www.dtest.cz/clanek-934/jak-vybrat-kocarek?gclid=Cj0KEQiAs6GjBRCy2My09an6uNIBEiQANfY4zBqU3_8H5pnuQWgjm-es0GrUrggQYz1-1T56dMU0kTIaAnUR8P8HAQ) a narazila jsem na stránky, kde mají opravdu velký výběr kočárků. Pokud chcete, podívejte se sem: http://www.detske-kocarky.cz/kocarky-hluboke-kocarky/
Třeba tam vyberete :).

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55285.
Archiv anket.