Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Hlídání dětí ve Zlíně Vám zajistí Beruška

Hlídání dětí ve Zlíně Vám zajistí Beruška

Svěřte Vaše dítě do péče Berušky Zlín, kde zkušené lektorky budou hravou formou poznávat jeho osobnost a citlivým způsobem mu pomáhat osvojit si věci, které bude potřebovat v praktickém životě – sebedůvěru, pocit jistoty a zájem o nové poznatky.

Beruška Zlín nabízí na svých kontaktních místech v Podlesí a Ševcovské ulici ve Zlíně hlídání dětí za cenu 120 Kč za první hodinu, 200 Kč za 2 hodiny a 100 Kč za každou další hodinu. Pokud jako rodiče potřebujete, aby se Vám někdo o dítě staral celé dopoledne či odpoledne, je to možné za cenu 250 Kč/350 Kč + 50 Kč pitný režim.

V případě, že Vaše dítě svěříte do péče zkušeným lektorkám Berušky, budete mít jistotu, že se bude po sociální, fyziologické i emocionální stránce hravou formou připravovat na vstup do mateřské školy.

V programu Berušky je zachována jedinečnost programu s převahou her, které jsou typické a přirozené pro dětský věk a které zároveň slouží jako hlubší zdroj poznání osobnosti dítěte. Beruška Zlín disponuje hracími centry, ve kterých si děti mohou hravou formou rozvíjet nové poznatky a dovednosti při plnění tematických programů, kde lektorky citlivým způsobem poznávají osobnost dítěte a učí jej tomu, co bude potřebovat pro praktický život – sebedůvěře, pocitu jistoty a zejména zájmu o nové poznatky.

Pokud jste tedy ze Zlína a okolí, neváhejte a svěřte Vaše dítě s důvěrou do Berušky Zlín. Fotografie z akcií pořádaných Beruškou najdete na této stránce, kontaktní údaje na obě z center (Podlesí, Ševcovská) pak na této stránce.

Lektorky Berušky Zlín se těší na Vaši zprávu!

Komerční článek


29.6.2015   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hlídání dětí ve Zlíně Vám zajistí Beruška

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.