Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nový školní rok není daleko. Pořiďte včas školákům vhodné vybavení!

Nový školní rok není daleko. Pořiďte včas školákům vhodné vybavení!

Prázdniny jsou sice v plné proudu, nicméně ani se nenadějeme a bude zde opět nový školní rok. A pokud chcete svým potomkům pořídit nové vybavení, již brzy bude nejvyšší čas.

 

Nezbytná výbava pro školáky (i záškoláky)

Ač se výbava školáků v posledních desetiletích vizuálně měnila, její složení zůstává prakticky neměnné. Základem je pochopitelně školní batoh. Ten přitom musí být nejen dostatečně prostorný, ale především nesmí mít negativní vliv na dětská záda. Proto si vyberte mezi ergonomickými školními batohy a taková rizika eliminujete, což je velmi důležité pro zdravý vývoj dítěte.

 

batohy

Dalšími nezbytnými školními potřebami jsou především penály, které je možné pořídit v mnoha variantách. A samozřejmě nesmí chybět ani další školní pomůcky jako psací a rýsovací potřeby, sešity apod. Ani sebelepší žák se totiž bez těchto věcí v žádném případě neobejde.

 

Nezapomeňte na kvalitní učebnice!

Školáci pochopitelně potřebují řadu učebnic. Aktuálně si lze ovšem pořídit knihy on-line v některém z internetových knihkupectví, takže jejich nákup není nikterak náročný. Obecně by vás mohly zajímat učebnice angličtiny anebo jiného cizího jazyka, případně atlasy a další literatura vhodná pro učenlivé žáky.

Všechny výše zmíněné pomůcky si lze navíc zakoupit na jednom místě, a to z pohodlí vlastního domova! Stačí navštívit e-shop Sevt.cz, ve kterém si navíc lze zároveň objednat průvodce a mapy na dovolenou. Můžete tedy jednoduše spojit příjemné s užitečným. Každopádně nákup školních potřeb, pomůcek a učebnic určitě nenechávejte na poslední chvíli!

Komerční článek


3.8.2015   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nový školní rok není daleko. Pořiďte včas školákům vhodné vybavení!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Solakova
Solakova - 6.10.2020 15:26

Před tím, než jsem poslala děti zpátky do školy ( dcera 2 třída a syn 4), jsem chtěla, ať si vše zopakují. Alespoň na češtinu se mi podařilo najít výborná videa, kde si to děti mohou procvičovat po dobu celého roku https://www.primauca.cz/

 
IvankaDanek
IvankaDanek - 24.8.2015 13:26

A jsou vůbec nutné pro prvňáčka tepery? Nebudou stačit obyčejné vodovky, například takovéhle http://www.stejkr.cz/barvy-vodove-jovi-prumer-3cm-12barev-stetec-ean18117265-skup407.php?

 
Světlonoska
Světlonoska - 23.8.2015 13:48

smajlik - 47Naštěstí už tohle máme za sebousmajlik - 20a vnoučatům jedněm to nehrozí a další je ještě malésmajlik - 86

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450030.
Archiv anket.