Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Kočárek: Nejdůležitější kus v maminkovské výbavě. Nepořizujte ho na poslední chvíli!

Kočárek: Nejdůležitější kus v maminkovské výbavě. Nepořizujte ho na poslední chvíli!

Také jste slyšela pověru, že pořízení kočárku před narozením miminka přináší smůlu? Čekáte kvůli této pověře a kočárek plánuje pořídit až po narození miminka? Vězte, že po porodu určitě nebudete mít čas ani chuť běhat po obchodech. A nákup kočárku je třeba pořádně promyslet!

Podle čeho vybrat správný kočárek?

Před pořízením kočárku je třeba vědět, jaký typ vlastně hledáte. Trojkolky, nebo čtyřkolky? S plastovými, nebo nafukovacími koly? Hluboké kočárky, sportovní kočárky, nebo kombinované kočárky?

Jako první si zodpovězte otázku: Kde budete s kočárkem jezdit? Převážně ve městě, nebo spíš v přírodě? Podle toho se rozhodne to nejdůležitější. Počet koleček i jejich typ.

Tip: Vybíráte hluboký kočárek pro novorozeně? A víte, že z něj miminko za krátko vyroste a bude třeba pořídit golfáče?Pokud nechcete zbytečně utrácet hned za dva kočárky, mrkněte na nabídku kombinovaných kočárků – obsahují totiž konstrukci, hlubokou korbičku a sportovní nástavbu.

· Dětské kočárky do města by měly býthlavně stabilní. To aby bez problému zvládly překonat obrubníky a další překážky, které město nastraží. Také by měly být lehké, abyste mohla kočárek naložit třeba do autobusu a nemusela se spoléhat na pomoc ostatních. A rozhodně by měly být obratné, aby se snadno vyhnuly kolemjdoucím a bez potíží propluly úzkými uličkami obchodů. Pokud se tedy budete pohybovat ve městě, zvolte ideálně stabilní čtyřkolku s lehkými pěnovými kolečky, která jsou otočná všemi směry.

· Kočárky do terénu musí překonat každou překážku a jejich ovládání musí být pro maminky snadné a komfortní. Pokud budete s drobečkem drandit v přírodě, zvolte obratnou trojkolku. Trojkolky jsou často vybaveny ruční brzdou a dalšími vychytávkami, které v terénu rozhodně oceníte. Kolečka zvolte větší nafukovací – budou odolnější a jen tak je něco nerozhodí. Připravte se na vyšší hmotnost kočárku.

A teď zbývá to nejpříjemnější – vybrat barvu, motiv a design. Tak hurá do toho!

Komerční článek


29.1.2016   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kočárek: Nejdůležitější kus v maminkovské výbavě. Nepořizujte ho na poslední chvíli!

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
ad
ad - 19.2.2016 11:12

ahoj

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.