Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Plastika prsou

Založila Majklová poslat vzkaz
Holky, byla jste některá na plastice prsou? Myslím tím na zvětšení? J bych ráda z A na C. Snad to nebude extra zásah. Už jsem to konzultovala s dr a ten říkal, že to bude dobré. No, jenže... Já se bojím té bolesti po tom :( Byla jste některá na plastice? A jak jste tu bolest zvládaly a jak dlouho vás ochromila?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Hellaa
Hellaa - 28.1.2023 22:18

Taky jsem byla na https://www.abclinic.com, operoval mě pan doktor Chovan a nemohla jsem si vybrat nikoho lepšího, precizní práce a úžasný lidský přístup :)

 
MargaritaD
MargaritaD - 20.12.2022 19:57

AlenaP: Ráda jsem poradila, já jsem z toho výsledku úplně nadšená a manžel teda taky ;)

 
AlenaP
AlenaP - 18.12.2022 21:18

MargaritaD: Zní to báječně, čtu na něho hodně dobrý recenze takže se hned objednám na konzultaci když je teď zadarmo, děkuju za radu :-)

 
MargaritaD
MargaritaD - 17.12.2022 20:30

Já jsem byla u pana doktora Patzelta viz https://www.abclinic.com/zakroky/zvetseni-prsou-spojene-s-modelaci/ pan doktor je úžasný a prsa mám teď opravdu nez nadsázky dokonalý :-) do konce roku mají konzultace zdarma a 10% slevu na operaci.

 
Poola
Poola - 26.2.2019 9:28

O Perfect Clinic jsem slyšela samá pozitiva a je pravda, že nad ní taky uvažuju. Přece jen chci mít jistotu, že se výsledek povede a oni ty zkušenosti mají a to dobré.

 
Danouš
Danouš - 22.2.2019 12:24

Na zákroku jsem byla na klinice Perfect Clinic, určitě se mrkni na jejich web, mají tam jednotlivé operace a zákroky hezky popsané https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/

 
Poola
Poola - 18.2.2019 18:57

Chtěla bych na plastiku taky jít, ale klinik je spousta a nevím, pro kterou se rozhodnout. Ty jsi byla kde a proč jsi se tak rozhodla?

 
Danouš
Danouš - 13.2.2019 17:30

Když jsem byla já, pan doktor mi řekl, že dvě velikosti jsou nejběžnější a že se toho nemám bát. Bolesti se neboj. Bolí to jen první den, ale na to úplně dostatečně pomůžou prášky na bolest ;-). Jediné je pak to drobné omezení, ale to se týká spíše sportu, spánku a nošení spešl podprsenky.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.2.2019 12:48

Ahojky, hele já jsem na plastice nebyla, já bych spíš potřebovala zmenšení :D ale víš co, moje kamarádka byla na plastice těď jsou to asi 2 měsíce. A šla taky z 0 na 3. No, ale o se týká té bolesti - ona je teda děsnej bolestínek, až to hezký není :D ale... Říkala své obavy doktorce a ta jí poradila, že si může nechat napsat pumpičku na bolest. Je to o tom, že ji do prsou vedly kanyly, které jí tam pumpovaly anestetikum. Ona si to samozřejmě koupila a říkala, že teda nevím, jak by vše bez této pumpičky zvládla. Byla fakt nadšená. Říkala, že tam byly holky, co uplně plakaly bolestí, ale ona byla v klidu. Tak se na tu pumpičku zeptej doktora.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.