Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Plastika prsou

Založila Majklová poslat vzkaz
Holky, byla jste některá na plastice prsou? Myslím tím na zvětšení? J bych ráda z A na C. Snad to nebude extra zásah. Už jsem to konzultovala s dr a ten říkal, že to bude dobré. No, jenže... Já se bojím té bolesti po tom :( Byla jste některá na plastice? A jak jste tu bolest zvládaly a jak dlouho vás ochromila?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Poola
Poola - 26.2.2019 9:28

O Perfect Clinic jsem slyšela samá pozitiva a je pravda, že nad ní taky uvažuju. Přece jen chci mít jistotu, že se výsledek povede a oni ty zkušenosti mají a to dobré.

 
Danouš
Danouš - 22.2.2019 12:24

Na zákroku jsem byla na klinice Perfect Clinic, určitě se mrkni na jejich web, mají tam jednotlivé operace a zákroky hezky popsané https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/

 
Poola
Poola - 18.2.2019 18:57

Chtěla bych na plastiku taky jít, ale klinik je spousta a nevím, pro kterou se rozhodnout. Ty jsi byla kde a proč jsi se tak rozhodla?

 
Danouš
Danouš - 13.2.2019 17:30

Když jsem byla já, pan doktor mi řekl, že dvě velikosti jsou nejběžnější a že se toho nemám bát. Bolesti se neboj. Bolí to jen první den, ale na to úplně dostatečně pomůžou prášky na bolest ;-). Jediné je pak to drobné omezení, ale to se týká spíše sportu, spánku a nošení spešl podprsenky.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.2.2019 12:48

Ahojky, hele já jsem na plastice nebyla, já bych spíš potřebovala zmenšení :D ale víš co, moje kamarádka byla na plastice těď jsou to asi 2 měsíce. A šla taky z 0 na 3. No, ale o se týká té bolesti - ona je teda děsnej bolestínek, až to hezký není :D ale... Říkala své obavy doktorce a ta jí poradila, že si může nechat napsat pumpičku na bolest. Je to o tom, že ji do prsou vedly kanyly, které jí tam pumpovaly anestetikum. Ona si to samozřejmě koupila a říkala, že teda nevím, jak by vše bez této pumpičky zvládla. Byla fakt nadšená. Říkala, že tam byly holky, co uplně plakaly bolestí, ale ona byla v klidu. Tak se na tu pumpičku zeptej doktora.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.