Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Majklová poslat vzkaz
Ahoj holky, víte, co by mě zajímalo...? Já bych potřebovala shodit. Jako nikdy jsem nebyla proutek, ale po vánocích se to ještě zhoršilo. Potřebovala bych sundat tak 15 kg. Co myslíte, jaký způsob hubnutí je nejlepší a nejúčinější? Docela jsem uvažovala i nad proteinovou dietou, ale těch je trhu tolik, že vůbec nevím, jakou si mám koupit.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 21.12.2019 12:07

Ahojky holky, je tu některá, co držela proteinovku https://www.ketofit.cz/? Jak se vám osvědčila?

 
Ada Golova
Ada Golova - 7.10.2019 16:48

Ahoj, snažím se zhubnout a mám za sebou díky www.svet-zdravi.cz 5 kg už dole. Těším se, že to půjde ještě aspoň o 5 dolů.

 
Pamka Sedlova
Pamka Sedlova - 9.9.2019 15:15

Dobrý den, také jsem zhubla v centru zdraví, našla jsem si www.svet-zdravi.cz a je to fajn, mám i svou poradkyni.

 
Maruna Kolkava
Maruna Kolkava - 19.8.2019 11:49

Dobrý den, já jsem tam byla a potřebovala jsem také zhubnout a mám 5 kg dole.

 
Mona Blakova
Mona Blakova - 25.6.2019 9:13

Ahoooj, já hubnu v centru, které jsem si našla na svet-zdravi.cz. Jsou ve větších městech, je tam super dostupnost a odbornost.

 
Majklová
Majklová - 3.3.2019 14:19

Aha, no tak super :) Moc díky za info, tohle určitě bude stát za to. Jako já vím, 15 kd je moc, ale pokud mi proteinová dieta pomůže, tak jdu rozhodně do toho! :)

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 2.2.2019 19:13

Ahoj, jako proteinová dieta je skvělá volba. Sama jsem jednu držela. Ale jak říkáš, na trhu je jich opravdu celá řada. Já jsem měla možnost ochutnat jídla asi třech diet a nejvíc mi chutnaly jídla od https://www.prodietix.cz/. Jako dívej, 15 kilo je reálný, s tou dietou ti to půjde. Je to celkem jednoduchá dieta. Dopředu máš jasně stanové, jaká jídla v jakém množství jíš. Takže je i pohodlná. Jídla jsou chutná, takže se nemusíš bát, že by ti nechutnala. Já už jsem ji ukončila cca před 2 měsíci a dále dodruju zdravý jídleníček a shozená kila si krásně udržuju. Tak zkus tu.