Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj holky, měla bych takový dotaz. Co vy a řasy? Jste spokojeni s jejich kvalitou a délkou? Já teda bohužel vůbec a tak docela pátrám, zda třeba nevyužít nějaké růstové serum. Myslíte, že je nějaké kvalitní, co opravdu pomáhá?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 4.3.2019 8:59

Já tohle serum od hairplusrasy.cz mohu jen a jen doporučit! Taky jsem ho zkoušela a zkoušela jsem jich už opravdu hodně, protože si krásných řasách potrpím a tohle serum přineslo nejlepší výsledky.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 4.2.2019 12:08

No, nejsem, co ti mám povídat :/ Teda jako nebyla jsem, ale teď už spokojená jsem. Hele, já jsem nikdy neměla problém s tím, že bych je neměla třeba hustý, ale bohužel jsem je měla krátký. Zkusila jsem si koupit serum na řasy https://hairplusrasy.cz/, což je růstové serum a super. Řasy narostly a já jsem mega moc spokojená. Tak ho zkus taky :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 476410.
Archiv anket.