Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj holky, měla bych takový dotaz. Co vy a řasy? Jste spokojeni s jejich kvalitou a délkou? Já teda bohužel vůbec a tak docela pátrám, zda třeba nevyužít nějaké růstové serum. Myslíte, že je nějaké kvalitní, co opravdu pomáhá?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dittaa
Dittaa - 29.11.2022 11:11

Hellaa: A to sérum na obočí od nich jste někdo zkoušel?

 
Hellaa
Hellaa - 28.11.2022 21:08

Dvoracka: Určitě to zkus, já jsem tomu nedávala moc velký naděje a o to víc mě překvapilo když to takhle skvěle zaúčinkovalo

 
Dvoracka
Dvoracka - 27.11.2022 19:55

Hellaa: Ty jo tak to musím vyzkoušet, nechávala jsem si dávat umělé a o svoje jsem kvůli tomu skoro přišla takže hledám právě něco co mi pomůže je dát zase do pořádku, díky za radu :-)

 
Hellaa
Hellaa - 26.11.2022 21:21

Mně se řasy úžasně zahustily a prodloužily po užívání séra od denatura.cz má přírodní složení a aplikuje se večer ke kořínkům řas a už po měsíci jsem měla řasy viditelně delší, hustší a taky tmavší :-)

 
Loupáček
Loupáček - 4.3.2019 8:59

Já tohle serum od hairplusrasy.cz mohu jen a jen doporučit! Taky jsem ho zkoušela a zkoušela jsem jich už opravdu hodně, protože si krásných řasách potrpím a tohle serum přineslo nejlepší výsledky.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 4.2.2019 12:08

No, nejsem, co ti mám povídat :/ Teda jako nebyla jsem, ale teď už spokojená jsem. Hele, já jsem nikdy neměla problém s tím, že bych je neměla třeba hustý, ale bohužel jsem je měla krátký. Zkusila jsem si koupit serum na řasy https://hairplusrasy.cz/, což je růstové serum a super. Řasy narostly a já jsem mega moc spokojená. Tak ho zkus taky :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57205.
Archiv anket.