Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Nalepovací řasy

Založila Alecca poslat vzkaz
Pěkný den, holky docela přemýšlím, že bych si nechala nalepit řasy. Co myslíte, je to dobrý nápad? Jak jste spokojeny vy s nalepenými řasy? Jako já nemám problém s hustotou, ale bohužel je mám krátké :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Loupáček
Loupáček - 4.3.2019 8:56

Jasně, dřív než půjdeš na prodloužení řas, tak určitě zkus růstové serum. Osobně mám skvělou zkušenost s tímto růstovým serem https://hairplusrasy.cz/. Zkusila jsem jich už hodně a tohle se mi osvědčilo nejvíc!

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 4.2.2019 12:10

Jaj, to nedělej. Já jsem měla stejný problém a tohle jsem to řešila jednou a už bych do toho nešla. Jako moje řasy byly pak děsný. Jak jsem je měla aspoň hustý, tak ani to :( Hele, zkus místo toho růstový serum. Osobně ti můžu doporučit serum hairplusrasy. S tím mám zkušenost já a paráda.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 386445.
Archiv anket.