Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Krmivo pro psí miminko

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Máme zvířátko / Krmivo pro psí miminko
Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Dobrý den, zajímalo by mě, jaké krmivo dáváte štěňatům? Víte co, jde mi o to, aby dostalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývin. Díky moc za každou radu.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Inna40
Inna40 - 14.6.2019 14:00

Rika8:
Měli jsme to úplně stejně. Taky krmíme Britem. Jejich granule a konzervy jsou super.

 
Rika8
Rika8 - 6.5.2019 22:01

Taky jsme krmili Britem, když náš pes byl štěně. A u Britu jsme zůstali ikdyž je pes už dospělý. Dáváme mu i tyto konzervy https://krmivo-brit.cz/cs/brit-mono-protein, moc mu chutnají.

 
Romareta
Romareta - 4.4.2019 21:56

My dáváme tyto granule https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/275811-brit-fresh-chicken-with-potato-puppy-healthy-growth.

 
Majklová
Majklová - 5.3.2019 11:54

Ano, já se s doporučením granule bardog mohu jen připojit. Skvělé vyvážené krmivo, které psům dá vše, co potřebují pro zdravý vývin a správné prospívání.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 4.2.2019 22:46

Pro štěnata je nejlepší tohle krmivo https://www.granulebardog.cz/granule-pro-stenata. Když se podíváš na složení, tak zjistíš, že tyhle granule dávajím štěňatům to nejlepší, co potřebují pro zdravý vývin.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430777.
Archiv anket.