Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jaký mixer?

Založila Loupáček poslat vzkaz
Ahooooj :) Milé ženy, mám dotaz... Ráda bych si dovybavila kuchnyň a co tak zjišťuju, tak bych si zasloužila nový mixer. No ale zjistila jsem, že na trhu jich je ale celá řada a já nevím, po jakém sáhnout. Moje priorita je především kvalita, no. Díky moc za doporučení a info.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 5.4.2019 12:52

Ahoj, no to je skvělý nápad. Sama si kuchyň bez mixeru neumím představit... Jinak co se týká domácích spotřebičů, tak já jsem obecně fanda značky Orava. Ta je podle na ty domácí spotřebiče nejlepší. Mám od ní i odšťavňovač a spokojená jsem s tímto http://www.orava.info/oravask/default.asp?cls=stoitem&stiid=77191&fulltextword=os-150.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 386620.
Archiv anket.