Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Majklová poslat vzkaz
Milé ženy, mám problém a prosím o pomoc a o radu. Ráda bych znala Vaše názory na kloubní výživu... Jaká je podle Vás nejlepší? Ani moc tak neřeším peníze, jako účinek... Díky za každý tip.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Svejhlova
Svejhlova - 6.5.2021 8:21

Moje maminka strašně trpí na bolesti kloubů, byla několikrát u ortopeda, ale ten ji nijak nepomohl. Chtěla bych se zeptat na zkušenost s nejlepší výživou na kluby, jakou máte?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 30.4.2019 10:16

Ahoj, já bych tohle řešení volila taky... Ten Collalloc je hodně dobrý, sama teď po něm sáhnu...

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 4.4.2019 8:04

Ahoj, jako dívej, na klouby je prostě nejlepší kolagen. Na trhu je toho hodně, ale pro náš ženy je nejlepší kolagen collalloc - https://www.collalloc.com/cs. Ten poskytuje neskutečnou péči. Krom kloubů se mi díky němu zlepšila pleť, vlasy, nehty. No, má prostě široký záběr. Však mrkni na web, tam je vše napsáno...

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 475782.
Archiv anket.