Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Krmivo pro pejsky

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahojky dámy, přeji hezký den a hned poprosím o názory... Chtěla bych se vás zeptat, co je pro vás důležité, když vybíráte krmivo pro psy? Na co se díváte jako na to nejdůležitější?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Marie7
Marie7 - 14.6.2019 14:10

Já dávám pejskovi konzervy Brit Monoprotein. Obsahují vysoký podíl masa a jsou ideálním doplňkem do granulí. Když našemu pejskovi do granulí zamíchám konzervu, vždy vylíže celou misku.

 
Vonavka
Vonavka - 6.5.2019 22:06

Dobrý den, dáváte pejskovi do granulí i nějaké konzervy?

 
Loupáček
Loupáček - 5.4.2019 14:17

No, jako takhle. U granulí je teba dbát na jejich složení. A aby teda odpovídaly potřebám psa. Jako rozhodně aktivnímu psovi, který potřebuje pohyb nedáte stejný, jako jezevčíkovi, že :)

 
IvanaMac
IvanaMac - 4.4.2019 22:02

Nejdůležitější je pro nás složení a to jestli pejskům granule chutnají. Teď jsme přešli na granule Brit Fresh a psi vždy sežerou celou dávku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 430777.
Archiv anket.