Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Ahojky, prosím o radu. S manželem si stavíme domeček - konečněěěě :) a zrovna řešíme vybavení kuchyně. Jako takhle, já rozhodně nechci na vybavení šetřit, chci aby to byla kvalita a aby mi to dlouho vydrželo. Teď řešíme digestoř. Co myslíte, jaká značka je opravdu kvalitní.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 31.5.2019 14:28

Já jsem se právě na tu jejich nabídku taky koukala a docela by zajímalo, zda někdo nemá zkušenosti s tím řršrním, jak je to zabudované v pracovní ploše? https://www.airforce-eshop.cz/e-shop/digestore/digestore-jako-soucast-desky

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 27.4.2019 9:49

Ahoj, za mě mohu jen doporučit nákup z tohoto shopu https://www.airforce-eshop.cz. Máme doma a opravdu veliká spokojenost. Je to italská kvalita, kráné provedení. Neváhala bych nad koupí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385790.
Archiv anket.