Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Maminky, chtěla bych se zeptat - kde kupujete knížky pro děti? Jako myslím tím ale ne jen pro ty nejmenší, ale třeba i pro puberťáky? Aby byly čtivé? Jako nemám čas na to brouzdat po knihkupectvích a vybírat :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 1.10.2020 17:26

Já jsem dlouho hledala nějaké hezké pojetí edukačních témat. No a našla jsem tu knihu samolepkovou knihu z farmy https://www.ellamax.cz/kone-slepice-a-dalsi-zviratka-z-farmy-kniha-samolepek/. Koupila jsem ji a je super. Malá se díky ní seznámí se zvířátky, která ve měste prostě vidět nejsou... Jinak na ni mají slevu 20% :)

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 20.8.2020 20:29

Tak jsem se na ně dívala a mají jich teda opravdu hodně. Víc témat. Jaké téma u vás vede?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 26.7.2020 21:52

Jo, super, díky moc za inspiraci. Mrknu na to. I když asi vezmu ty Šaty pro Emmu. Ale koukám, že mají slevu 20 %, tak zkusím vzít ještě něco :)

 
HulkovaF
HulkovaF - 10.7.2020 23:41

Dobrý večer, já jsem pořídila pro malou tuto učební pomůcku, je to velmi užitečná věc pro malé předškoláky https://www.aaa-skolak.cz/anglictina-hrou/anglicko-ceske-doplnovacky-68.html.

 
Miniee
Miniee - 2.7.2020 8:33

Jasně, mám… mám doma dceru, tak jí je kupuju a je z nich nadšená. Teď hodně otevírá https://www.ellamax.cz/oblekame-francouzske-panenky-emma/, tak teď lepíme a vybarvujeme. Je to hezká kniha :)

 
Alecca
Alecca - 30.4.2019 10:42

No, tak to ti úplně rozumím. Já mám doma puberťáka a doslova ještě miminko... Měla jsem děcka hodně od sebe. Ale co se týká knih, tak si vybírám na netu. Hodně jsem si oblíbila tento shop https://www.presco.cz/. Tam mají skvělý výběr. Tak se zkus mrknout. Od 400,-Kč mají dopravu zdarma ;)

 
Alecca
Alecca - 30.4.2019 10:42

.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 66.
Archiv anket.