Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Přátelé, ráda bych znala váš názor… Chci taťkovi koupit nějaký pěkný dárek. Bude mít 60, tak chci, aby to byla pecka… Co navrhujete?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Majklová
Majklová - 30.6.2019 11:55

Ahoj, to je hodně individuální, ale podle mě není rozhodně na škodu mít domácí vinotéku doma. Ale pokud budeš chtít kupovat, tak jedině zn. Dunavox. To jsou nejlepší značky vinotéék. Mají ji třeba na domaci vinoteky.cz, tam jsem si vinotéku koupila i já.

 
Loupáček
Loupáček - 1.5.2019 10:29

Jako já mám tuto - https://www.domacivinoteky.cz/e-shop/dunavox-dau-1757dss Ale víš c, každému vyhovuje něco jiného. Jako neříkám, že tahle ti nebude vyhovovat, to ne, jen říkám, že si třeba vybereš jinou. Jako pokud ještě váháš, obrať se odborníky z domacivinoteky. Kontakt najdeš na jejich webu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440119.
Archiv anket.