Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Běžecký pás

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Holky, je tu některá, co má doma běžecký pás? Já nevím, moc bych si ho chtěla koupit domů, ale… jednak ta cena a jednak nevím, jaký vybrat :(
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 16.12.2019 15:43

A jaké sis koupila? A je všestranné nebo je jen do města?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 28.11.2019 18:36

Já jsem elektrokolo koupila na https://www.fitham.cz/ a jsem nadšená. Výběrem, kvalitou i funkčností. Jako neprohloupíš, naopak. Navíc dneska už to taky není žádná investice.

 
Majklová
Majklová - 30.6.2019 12:03

Já jsem se na ten shop fitham taky už koukala a jako nabídku mají senzační. Jinak by mě ale zajímalo - když bych koupila pás, jaký vybrat?

 
Alecca
Alecca - 2.6.2019 16:56

Jasně, že jo. Já ho doma mám a jsem nadšená. Naprostá parádička. Pokud uvažuješ o koupi, pak jedině doporučím. Pokud hledáš super shop, pak mrkni na nabídku fitham.cz. Tam jsem nakoupila já a pořád se tam vracím. Mají i doplňky, jako je třeba podložka pod pás a podobně.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 2.5.2019 20:34

Ahojky :) Vůbec nevěš hlavu. Já doma běžecký pás mám a jsem nadšená. A ani jsem ho nekoupila draho. Koupila jsem ho teď asi za 10 tisíc https://www.fitham.cz/housefit-tempo-20, což je skvělá cena. A rozhodně ti k tomu teda doporučuju podložku https://www.fitham.cz/podlozka-premium-220-x-107-cm.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385952.
Archiv anket.