Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Střešní box

Založila Loupáček poslat vzkaz
Koupili jsme si nový auto. Veliký, rodinný. Jenže teď sháníme střešní box, takovou tu rakev. Chceme ale opravdu kvalitu. Co myslíte, kde se dá pořídit?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 29.11.2019 22:10

Čau, my jsme si nosiš koupili na https://www.neumanncz.cz/…. Jsme fakt spokojeni. Neumann nabízí fakt kvalitu, takže doporučuju mrknout tam. Pak dej vědět, jak jsi byl s nabídkou spokojený.

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 31.10.2019 18:48

My si teď koupili nový auto. Veliký, rodinný. Jenže ani to nám nestačilo, takže jsme úložný prostor taky řešili boxm. Neumann se nám jevil nejlíp, tak jsme ho koupili a jsme spokojeni.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 2.10.2019 17:46

Ahoj, hele a koukala ses na nabídku https://www.neumanncz.cz/cs? Tam jsme střešní box koupili my a jsme maximálně spokojeni :)

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.10.2019 17:33

Udělali jsme si radost s manželem a nutnost proměnili v radost. Koupili jsme si nové auto a teď sháníme střešní box, takovou tu rakev. Chceme ale opravdu kvalitu. Co myslíte, kde se dá pořídit? A máte prosím zkušenosti se značkou neumann?

 
Eliiika85
Eliiika85 - 6.6.2019 20:04

Ahoj holky, za mě teda taky rozhodně doporučuju koupit střešní box neumann. Máme ho i my a jsme rádi, že jsme zvolili zrovna tuto značku, páč je opravdu kvalitní.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 5.5.2019 23:35

Ahoj, hele a koukala ses na nabídku https://www.neumanncz.cz/cs? Tam jsme střešní box koupili my a jsme maximálně spokojeni.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.