Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Vinotéka domu

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Přeji krásný den a mám dotaz. Doma děláme reko a přemýšlíme, že bychom si v rámci toho udělali radost a pořídili domcí vinotéku. Co myslíte, jakou a hlavně podle čeho vybrat?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 16.12.2019 18:33

No, taky by mě právě zajímalo :) Docela se mi ta jejich nabídka líbí :)

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 25.11.2019 21:27

Holky, náhodou některá zkušenosti s nákupem Dunavox vinotéky od chladnickanavino.cz? Jak jste byli s nimi spokojeni?

 
Loupáček
Loupáček - 28.10.2019 17:00

Já doma jednu mám, ale tím, že jsem si jí koupila, rozhodně neříkám, že mám zkušenosti. Ale... Mrkni sem https://www.chladnickanavino.cz. Je tam kontakt - zavolej jim a porad se s nima. Jsou tam moc ochotní.

 
Alecca
Alecca - 1.9.2019 20:00

Juj, tady jsem nakupovala taky :) Jakou vinotéku sis koupila?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 30.7.2019 21:47

Hele a odkud ten shop https://www.chladnickanavino.cz/ je? To je jenom e-shop nebo mají i kamennou prodejnu? Nebo to jim tam mám zavolat? :-O

 
Majklová
Majklová - 1.7.2019 19:51

Ahoj, pokud chceš kupovat vinotéku, tak ano, jedině Dunavox. Jako jasně, na trhu je značek několik, ale ten Dunavox je nejlepší. Pokud chceš mít jistotu, že opravdu koupíš kvalitu, tak ti doporučuji navštívit tento shop https://www.chladnickanavino.cz/, tam si určitě vybereš. Pokud by sis snad nevěděl rady, tak tam mají uvedený kontakt. Na ten zavolej a oni ti fakt ochotně poradí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440119.
Archiv anket.