Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Ahoj všem, měla bych dotaz. Máme doma psa - labradora. No a teď si docela lámeme hlavu s tím, jaké pamlsky mu dávat. Chceme, aby mu taky něco daly. To, co je mnohdy k sehnání, je docela smutný. Díky moc za info.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
HannaS
HannaS - 12.7.2019 15:17

Taky dáváme pamlsky od Britu, konkrétné Brit Functional Snack. Jsou to poloměkké masité pamlsky, které slouží i jako zdraví prospěšné doplňky psího jídleníčku. Pro labradora bych možná vybrala pamlsky Brit Mobility, které podporují klouby a chrupavky. Ale mrkněte a vyberte, které Vašemu pejskovi budou vyhovovat. Můžete si vybrat z deseti receptur.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 4.7.2019 16:17

Ahoj, my dáváme kompletní stravu od Brit. Oni mají i pamlsky pro psy a jejich složení je perfektní. Jejich složení jim taky dáváte další potřebné vitamíny. My jsme si oblíbily ty dental.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.