Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Stroj na cvičení

Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Ahoj, já bohužel čas nemám na to, abych kamkoli chodila. Jako posilka vůbec nepřichází v úvahu a nějaký skupinový cvičení jednou týdně se podle mě míjí účinkem. Docela mě ale láká to, že bych si domů pořídila nějaký stroje. Pás nebo rotopeb nebo tak něco. Máte holky doma některá nějaký takový stroj?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
kaja.kaja
kaja.kaja - 28.2.2020 17:44

Ahojky, koupila jsem si ho tak před pul rokem a jsem nadsena. Behám na nem denně. Je to perfektní relax! Doporučuju. Jinak pokud hledáš kvalitu, ta doporucuju mrknout na shop fitham. Tam mají na cvičení senzační věci.

 
Alecca
Alecca - 26.1.2020 10:55

Podle mě se ta investice vyplatí určitě. Já mám běhací pás a jsem z toho nadšená. Taky nemám čas chodit do fitka, navíc kdybych tam chodila denně, tak se to docela prodraží. Ale ten pás je skvělá věc. Mám tento https://www.fitham.cz/housefit-spiro-90-irun a nemůžu si ho vynachválit.

 
Eliiika85
Eliiika85 - 25.1.2020 22:52

Já jsem k vánocům dostala nějaké peníze a musím říct, že hodně uvažuju, že si koupím domů běhací pás. Jako podle mě je to super investice. Ten, kdo pás doma má, využíváte ho pravidelně?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 30.9.2019 21:57

Prosím tě, taky jsem si teď na fitham koupila běhací pás. Koukala jsem se, že mají k tomu možnost si dokoupit i tu podložku. Máš ji? Myslíš, že je nezbytná? Díky moc za info.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388236.
Archiv anket.