Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Práce - kde hledat?

Založila SimonaKubová poslat vzkaz
Ahoj holky, kde hledáte práci? Na netu, na vývěsce pracáku, na fb nebo kde? Já jsem z HK a moc ráda bych změnila práci. Teď dělám u soukromníka a s placením je to teda jednou tak tak, podruhé tak. Tak bych ráda změnu k lepšímu. Je v HK nějaká možnost získání nové práve v oblasti adminy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Pavla252
Pavla252 - 12.3.2020 15:15

Ahoj :) Nevím jak vám ale mě se vyplatily tyto 2 stránky kde počáteční investice je zcela na vás , to znamená že nemusíte investovat ani korunu. Já však investovala do každé 100kč abych si ušetřila zdlouhavé začátky a urychlila jsem tak navraceni investice několikanásobně krát :) a již po 3 měsících mi stránka vydělává 50kč za den což mi přijde jako dobré zhodnocení investice 100kč. Nicméně opakuji že nemusíte investovat peníze vůbec jen to zabere několikanásobně déle vydělávat 50kč za den. Stránky jsou přehledné snadné, a princip pochopí snad každý, nic neskrývají . stránky jsou v anglickém jazyce kdo nezvládá Google překladač si s tím poradí. Denní bonus za přihlášení, každou chvíli akce k investici +100-200% bonus postavy atd.

Zde přikládám odkaz na bonus do začátku ode mne :)

Bonusový kod pro první stránku : http://golden-birds.biz/?i=1717747

Bonusový kod pro druhou stránku : http://goldenmines.biz/?i=1191935

Pokud potřebujete poradit s postupem, registrací, výběrem či vkladem peněz neváhejte mne kontaktovat a ráda vám pomohu

email : OnlinePomoc@email.cz

 
Majklová
Majklová - 21.12.2019 19:09

Tak super. Taky s nimi teď budu jednat, takže jsem ráda, že jsem našla tohle info.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 30.11.2019 21:55

Jo? No, děkuji za info. Já jsem už do Kruku volala a jo, je to tak, že mají můj dluh. Jsem docela ráda. Byli tam příjemní. Jako dluh je dluh, ale cítila jsem dobře.

 
Eliiika85
Eliiika85 - 31.10.2019 18:02

Holky, čemu se ten Kruk vlastně věnuje? Co jejich hlavní náplň činnosti? Oni vymáhají dluhy?

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 3.10.2019 22:12

No, já vím právě. Viděla jsem nějaký inzerát a říkala jsem si, že to by mohlo být fajn tam pracovat. Teď někoho do Kruk hledáte?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 4.9.2019 17:16

Ahoj, já jsem taky z HK a dělám v Kruk. Je to seriozni společnost, nikdy jsem neměla problém s výplatou, naopak. 5 týndů dovolené, perfektní kolektiv a hlavně mě ta práce baví. Vedoucí je senzační, ve všem mi vyjde vstříc. Jinak, pokud vím, ta zrovna hledáme. Kancl máme v centru. Mrkni na naše webovky.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77487.
    Archiv anket.