Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Krematorium zvířat - zkušenosti

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Máme zvířátko / Krematorium zvířat - zkušenosti
Založila Loupáček poslat vzkaz
Ahoj dámy, obracím se na vás s žádostí o radu… o smutnou radu :( Myslím, že brzy budeme řešit smutnou událost. Máme doma psího seniora a už očekáváme to nejhorší... A tak jsem přemýšlela... Co se zesnulým pejskem? Pohřbít, nechat na veterině nebo volit třeba krematorium zvířat?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 27.7.2020 22:20

Hele, to je prostě individuální. Mrkni na net, tam mají ceník https://www.krematoriumzviratpraha.cz/cenik/, ale cena je prostě závislá na tom, jaké služby prostě využiješ.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 3.7.2020 12:57

Aha, super, moc díky za info. Kde v Praze jsou a kolik stojí jejich služby?

 
Alecca
Alecca - 27.5.2020 21:00

My jsme tuto situaci řešili nedávno. Je to smutný, ale oslovili jsme https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ a díky nim jsme mazlíčkovi zajistili důstojný odchod. Doporučuju jejich služby.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 429151.
Archiv anket.