Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Kvalitní autosedačka

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Rodina, vztahy / Kvalitní autosedačka
Založila Štěpánka.Stud poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
DarinkaStarkova
DarinkaStarkova - 25.7.2020 13:17

Zdravím, já mám taky Britax a jsem moc spokojená, dobře se s ní manipuluje, když tam dávám a vyndávám syna. A taky ji mám z Dětskýho růžku a spokojenost.

 
KristýnaMl
KristýnaMl - 21.7.2020 17:10

Zdravím, sedačku jsem objednávala na tomto e-shopu https://www.detskyruzek.cz/autosedacka-britax-romer-dualfix2-r. Vše proběhlo tak, jak mělo - doručení bylo rychlé, komunikovali, vše bez problémů.

 
Štěpánka.Stud
Štěpánka.Stud - 19.7.2020 14:59

KristýnaMl: Zdravím, ještě se prosím zeptám kde jste sedačku kupovala? Neobjednávala jste ji online? Poradíte kdyžtak kde? Díky.

 
KristýnaMl
KristýnaMl - 17.7.2020 20:04

Dobrý večer, já mám Britax Römer Dualfix2 R. Je super - dá se otočit po nebo proti směru jízdy a malá se mi do sedačky dobře dává, jak je otočná. Jsem s ním teda hodně spokojená.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 441605.
    Archiv anket.