Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Alecca poslat vzkaz
Nazdárek :) Holky, zajímalo by mě, kupujete nádobí a vůbec vybavení do kuchyně? Chodíte po obchodech nebo raději nakupujete na netu? Co se vám osvědčilo víc? A jaký shop jste si oblíbily?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 26.10.2020 17:16

Jojo, lítání po obchodech je únavný. Já to ráda nemám… Nejhorší je, že i když vím, co chci, tak to prostě nenajdu… net je pohodlnější. I s tím nádobím. Já jsem nakoupila na https://www.zgastro.cz/ a spokojená jsem maximálně.

 
Eliiika85
Eliiika85 - 29.9.2020 20:06

Jo, no. Já mám stejný názor :D Navíc mě to děsně nebaví a unavuje. A jako sadu nádobí bych stejně ani netahala sama. Jj, já jsem si nádobí vybrala a koupila na netu s dovozem domů. To je pro mě ideální a pohodlný. Koupila jsem na zgastro a můžu jedině doporučit.

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 24.8.2020 20:42

Ahoj, rozhodně po obchodech nelítám. Jednak je to tam předražený, pak taky nabídka nic moc a navíc, kdo by se s tím tahal, že. Čili já nakupuju na netu. Věci do kuchyně na https://www.zgastro.cz, tam jsem s nabídkou i cenami spokojená moc.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57215.
Archiv anket.