Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Baagl aktovky

Založila Stáňa M. poslat vzkaz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Stáňa M.
Stáňa M. - 28.9.2020 13:48

Tak moc děkuji za doporučení na jejich stránky - aktovku už máme na cestě, měla by dorazit tento týden a dcerka se na ni moc těší :)

 
Luculka
Luculka - 26.9.2020 21:59

Kupovali jsme ji na jejich stránkách - taky máme aktovku s Pandou, konkrétně tady https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-zippy-panda/ a nemusíte se bát. Aktovka má pláštěnku a plyšová část se tak nezničí. K aktovce doporučuji přikoupit i penál - taky je plyšový a sáček na přezuvky, vše k sobě krásně ladí a dcerka je nadšená.

 
Stáňa M.
Stáňa M. - 24.9.2020 22:56

Poradíte prosím, kde aktovku od značky Baagl objednat online? My jsme si vybrali aktovku Zippy Panda s chlupatou částí, nemáte prosím zkušenost? Vydrží třeba déšť?

 
Luculka
Luculka - 23.9.2020 16:55

Zdravím, my jsme aktovku od značky Baagl dcerce kupovali v srpnu a moc se těšila až si ji poprvé vezme do školy. Aktovku si vzala hned první den - je do ní úplně zamilovaná :) Navíc je aktovka opravdu dobře zpracovaná, vypadá kvalitně a dobře se jí nosí.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 438649.
Archiv anket.