Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Knížka pro holčičku

Založila kaja.kaja poslat vzkaz
Maminy máte tip na knížky pro dětičky? Pro holčičku, 4 roky? Děkuju moc.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Exnerka
Exnerka - 29.3.2023 21:40

Já jsem tam zkusila koupit tu únikovku https://www.ellamax.cz/unikovka-unik-z-minulosti/. Jako já jsem to neznala ani syn ne. Ale jsem ráda, že jsem knížku koupila, protože syna doslova nadchla. Je skvělé, že aby se děti distaly v příběhu dál, musejí plnit úkoly :)

 
Loupáček
Loupáček - 31.7.2022 18:18

Malá má moc ráda tuto samolepkovou knihu https://www.ellamax.cz/sykorky-vrabcaci-a-dalsi-zpevacci-kniha-samolepek/. Jsou tam opravdu moc hezké obrázky. Malá se díky knížce naučila pozvávat ptáčky, no to jsem úplně koukala. Vždycky knížku projde a pak na konci je senzam všech ptáčků, tak mi o nich vypráví.

 
Majklová
Majklová - 31.1.2021 20:45

Já jsem malé koupila teď samolepkovou knížku. Myslím, že pro začátek super. Zatím má jednu, tuto https://www.ellamax.cz/terezka-praha-mesto-plne-samolepek/. Seznamuje se, ale je vidět, že ji to baví. Tak asi brzy dokoupíme další.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77231.
    Archiv anket.