Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Co na obličej?

Založila Malikova poslat vzkaz
Holky, prosím prosím... je to šíleny... Ty respirátory mi dávají zabrat... A tak bych měla dotaz... je nějaká opravdu luxusní kosmetika, která je vhodná na všechny tipy pleti, ale netestuje se na zvířatech? Já si na tomto docela potrpím. Děkuji.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Katka90
Katka90 - 19.12.2022 15:34

Ahoj šťastné ženy, na internetu na mě v jiné diskuzi vyskočilo doporučení na českou kosmetiku www.ceskykaviar.cz, máte to prosím některá vyzkoušené?

 
Alinka
Alinka - 26.7.2021 19:38

Já mám bezvadnou zkusenost s tímto nanovlákenným sérem https://www.iuvenio.com/nano-2/. Je to anti age serum a jsem s ním spokojená.

 
Malikova
Malikova - 29.6.2021 9:43

Tak jsem se dívala a koukala jsem právě i na jiné diskuze a ta iuvenio je opravdu hodně doporučovaná. Já chci zkusit nano seru a pak taky ten jejich anti age krém. Ale budu ještě ráda za info. Díky moc.

 
Malikova
Malikova - 27.5.2021 12:10

Děkuju moc, už jsem se na tu kosmetiku dívala. Ale koukala jsem hlavně teda na jejich obchod https://www.iuvenio.com/obchod/ a mají hodně širokou nabídku. Co určitě koupit?

 
Alinka
Alinka - 28.4.2021 16:07

Jojo, já to mám taky tak... Někde jsem viděla hodně dobré doporučení na kometiku iuvenio. Tak zkusit tu :) Znáš ji?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.