Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila AnnaKoutná poslat vzkaz
Holky, chci se zeptat. Co doporučíte? Co je podle vás lepší... Vlhčené ubrousky nebo vlhčený toaletní papír? Konrétně tento https://www.care4you.cz/x8557/bella-no1-kids-vlhceny-toaletni-papir-a-52-ks. Jde mi hlavně o to, mít něco po ruce na cestách... díky moc za rady.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 21.6.2021 19:36

No, ale to přeci nemáš vůbec zač :) Od toho tady ta diskuze je. Hele, te vlhčený toaletní papír mají u nás v drogerce, takže jsem žádnou vědu na to, kde kupovat, nemusela vymýšlet :) U vás v drogerce je nemají?

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 10.6.2021 21:45

Je, tak to moc děkuju. Jednak za obecný info k tomu vlhčenýmu toaletnímu papíru a taky teda za doporučení přímo značky :) Kde ho kupujete?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 27.5.2021 9:05

Jinak teda musím říct, že ten Bella Happy je super. Je to jemný papír, ale pevný. Krásně voní a je hebký. Fakt ideálka. Dá se chodit do toalety, takže s ním nejsou potíže, kam s ním...

 
AnnaKoutná
AnnaKoutná - 10.5.2021 21:29

Já jsem si to právě myslela :) Jako vlhčáky super, ale říkám si, že ten toaleťák bude lepší :)

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 28.4.2021 18:26

Vlhčený toaletní papír je super věc. Jako na cesty ideálka. Dlouho jsme bojovali, co na ty cesty vozit a ten toaletní papír je super. Fakt doporučuju.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 64856.
    Archiv anket.